خانه / مقالات / یک سوپ عالی برای کسانی که می خواهند تا عید لاغر شوند!

یک سوپ عالی برای کسانی که می خواهند تا عید لاغر شوند!

رژیم غذایی برای کاهش وزن

رئیس دانش کده علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می گوید خیار ظالم ترین چربی سوز دور کمر و شکم است !بررسی ها نشان داده است که خیار خاصیتهای ضددیابت، آنتی اکسی دان، سم‌زدایی دارد و برای بهبود سوزش پوست یبوست مورد مصرف قرار می‌گیرد. در این مطلب می خواهیم آشامیدن ی های لذیذ چربی سوز با طعم خیار را به شما روش دهیم و توصیه میکنیم با روش‌هایی چربی سوزی با خیار آشنا شوید.

جهت بسياري از ما خیار تنها گونه صیفی یا میوه خوشطعم است که از آن در میهمانی‌ها در کناربقیه میوه‌ها استفاده می‌کنیم ممکن است تا به امروز بسیار زیاد به خاصیتهای و توانایی این گیاه سبز رنگ دقت نکرده بودیم. این میوه دارای مقادیر بسیار زیاد ی ویتامین ث است که می‌تواند در نقش چربی سوز به کار رود.

یک سوپ چربی سوز عالی درست بکنید

_ عدد خیار خرد شده، میزان ی تمشک و نعناع را به همراه ۳۵۰ گرم ماست میزان ی یخ داخـل دستگاه مخلوط کن بریزید و به خوب ی ترکیب بکنید . این ترکیب می‌تواند به عنوان آشامیدن ی تقویتی همين طور چربی سوز عالی جهت بعد از تست عمل نماید . فراموش نکنید که کلسیم موجود در ماست نیز یک چربی سوز ایده آل است.

_ یک ترکیب مناسب دیگر که از آن می‌توان به عنوان یک وعده غذایی کامل نیز بهره برد، ترکیب ۱۰۰ گرم پنیر فتا خرد شده، قاشق غذا خوری ماست ۱۰۰ گرم زیتون سیاه است. می بایست گفت که پنیر فتا منبع مناسب ویتامین ب ۲ است که سوخت و ساز بدن را ارتقا داده در ترکیب با خیار ماست به چربی سوزی بیشتر منجر می‌شود.

_ تاکنون درمورد سوپ خیار شنیده بودید؟ جهت درست کردن این سوپ کافی است کهتخم‌های خیارها را خارج بکنید پس آن‌ها را به مدت ۲ دقیقه تفت دهید. پس خیارها را با ۵۰۰ میلی لیتر آب مرغ یک پیاز خرد شده ترکیب بکنید . این مخلوط را با گرما بپزید و میزان ی پودر فلفل نیز به آن اضافه بکنید .این سوپ شدیداً متابولیسم بدن شما را فعال کرده به شما در چربی سوزی یاری خواهد کرد.

_ ولی فرمول نهایی ما جهت شما ترکیب سالم دیگر است که بر اساس ترکیب خیار بزرگ خرد شده با سیر حبه شده است. این ترکیب را با میزان ی نعناع ترکیب کرده و میزان ی خامه ترش را به آن اضافه بکنید . از این ترکیب سس گونه می‌توانید در کنار ماهی قزل آلا استفاده بکنید . بر طبـق بررسی ها انجام شده معین شده است که سیر هم ترکیب‌هایی است که چربی سوز هستند .

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *