خانه / مقالات / دلیل عجیب ده نمکی برای انتخاب الناز شاکردوست!

دلیل عجیب ده نمکی برای انتخاب الناز شاکردوست!

فیلم جدید شاکردوست

فیلم جالب TV ی رسوایی که در جشنواره فیلـم فجر امسال در بخش مسابقه گنجانده شد اما همان گونه که پیش بینی می‌شد دست خالی صحنه را ترک کرد مانند کارهای قبلی کارگردانش بهتریـن زمان اکران را از آن کرد.
“رسوایی” را که نیز اکنون قرار است در عید نوروز اکران شود می‌توان ضعیف‌ترین تاثیر مسعود ده‌نمکی دانست، حتی ضعیف‌تر از سه‌گانه اخراجی‌ها.

اما از نقد فرم و محتوای این فیلم جذاب روند فکری کارگردان آن بگذریم که چگونه به اینجا رسیده است می‌رسیم به گفت‌وگوی جالب مسعود ده‌نمکی با یکی از مجلات تلویزیون ی دلایل تعجب انگیزش جهت گزینش الناز شاکررفیق جهت گیم نقش افسانه در”رسوایی”.

خبرنگار که کلا در مود تعریف تمجید قرار دارد از ده‌نمکی می‌پرسد: ولی ریسک گزینش کردن الناز شاکر رفیق بیشتر بوده بخصوص که نقش، باردرامش بیشتر می شود اینجور گیم کردن را تا حالا از شاکررفیق ندیده بودیم… که ده‌نمکی جواب می‌دهد:
“اگر سمت کاراکتر معصوم می‌رفتم می‌شد چیزی شبیه مالنا یا اگر کاراکتر شیطان را در نظر می‌گرفتیم گزینه‌هایی مثل شاکردوست، افشار اوتادی بودند. شاکررفیق از نظر شیطنت ذاتی‌اش تا میزانی شبیه افسانه است ولی در مسیر تحولات افسانه نشان داد بازیگر کلیشه نیست معلوم است در جایش قرار نگرفته بود. من موقع نوشتن فیلم زیبا نامـه به آدم ‌ها فکر می‌کردم شاکررفیق می‌گفت فیلم جالب نامـه را خواندم. گفتم ده‌نمکی آخوندها را می‌شناسد اما اینجور دختر ها را از کجا می‌شناسد. گفتم می‌شناسم چون تو در ذهنم بودی. در مورد آقا شریف به شریفی‌نیا فکر می‌کردم.” عکس بازیگران ۹۶

گفتنی است شخصیت افسانه در جدید ترین ساخـته مسعود ده‌نمکی عکس گر زنی بدکاره است که با پوشش و ارایش ویژه بانوان خیابانی در پی درآوردن پول برای کرایه خانه و مخارج مادر علیلش است… افسانه در محل زندگی خودش به بدکاره بودن شهره است.

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *