تصاویر زیدان و همچنین شوهر یا همسر خود در فینال لیگ قهرمانانReviewed by Admin on Jun 9Rating: 5.0

تصاویر زیدان و همچنین شوهر یا همسر خود در فینال لیگ قهرمانان

تصاویر زیدان و همچنین شوهر یا همسر خود در فینال لیگ قهرمانان

زین‌الدین یزید زیدان (زادهٔ ۲۳ ژوئن ۱۹۷۲ در مارسی، فرانسه) (ملقب به زیزو) فوتبالیست سابق فرانسوی (الجزایری‌الاصل) می باشد که در پست هافبک بازی می‌کرد. کارشناسان بسیاری بر آن باور اند که زیدان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می باشد. او جهت تیم‌های باشگاهی همچون یوونتوس و همچنین رئال مادرید و همچنین تیم ملی فوتبال فرانسه توپ می‌زد.

زیدان در طول عمر حرفه‌ای خود سه بار به عنوان بهترین بازیکن سال شمسی جهان از سوی فیفا (در ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و همچنین ۲۰۰۳) انتخاب شد. او یک بار جایزهٔ بهترین بازیکن سال شمسی اروپا، یک بار جایزهٔ پرارزش‌ترین بازیکن جام باشگاه‌های اروپا و همچنین یک بار جایزهٔ بهترین بازیکن جام جهانی را گرفتن کرده‌می باشد و همچنین به قهرمانی جام جهانی، جام ملت‌های اروپا، جام باشگاه‌های اروپا، لیگ ایتالیا، و همچنین لیگ اسپانیا نائل آمده‌می باشد و همچنین از آن رو می‌قدرت او را از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ دانست. او در ضمن در فینال جام جهانی (سه بار) و همچنین در فینال جام باشگاه‌های اروپا گل زده‌می باشد. او در فرانسه رده دومین فوتبالیست تاریخ فرانسه را به خود اختصاص داده‌می باشد.

“زین الدین زیدان”(Zinedine Zidane) عکسی از خودش در شبکه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده کرده که او را در ورزشگاه المپیک برلین نشان می دهد. “زیدان” به همراه همسر و همچنین فرزندانش بازی بارسلونا مقابل یوونتوس را از نزدیک تماشا کرد. کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه سابقه بازی در یوونتوس را هم دارد و همچنین با توجه به آنکه در رئال بازی کرده و همچنین خودش هم یک رئالی می باشد قطعا از قهرمانی بارسلونا خوشحال نشده می باشد.

تصاویر زیدان و همچنین شوهر یا همسر خود در فینال لیگ قهرمانان