فرزاد فرزین در ترکیه مشغول چه کاری می باشد؟Reviewed by Admin on Jul 30Rating: 5.0

فرزاد فرزین در ترکیه مشغول چه کاری می باشد؟

خبرهای جدید , خبرهای جدید فرهنگی, فرزاد فرزین

فرزاد فرزین در مورد سفرش به ترکیه گفت: ما بر اساس قرارهایی که از قبل گذاشته بودیم جهت ضبط یکی از قطعات آلبوم بایستی و حتما دو بار به استانبول می رفتیم. یکی از قطعات آلبوم جدیدم به عهده یکی از تنظیم کننده های ترک می باشد.

بعد از سفر چند روزه خواننده آلبوم «فردی یا شخصی» به استانبول، از بعضی همکاری های جدید آن خواننده با بعضی موزیسین های معروف و مشهور ترکیه در آلبوم جدیدش صحبت می می شود. فرزاد فرزین چند روزی را در استانبول مشغول بررسی کردن و همچنین همکاری با یک موزیسین معروف و مشهور ترکیه ای جهت حضور و همچنین همکاری در آلبوم جدیدش بود که ما جهت مشخص شدن ابعاد آن همکاری و همچنین اطلاع از آخرین اوضاع آلبوم جدید آن خواننده، سراغ آن خواننده رفته ایم. مشروح آن گفتگو و همچنین رونمایی ازاین همکاری بین المللی را جهت نخستین بار در ادامه می خوانید:

 

حضور چند روزه تو در ترکیه و همچنین نشر بعضی عکسها از تو در یکی از استودیوهای استانبول سوالات بسیاری را در ذهن مخاطبان ات بوجود آورده. فرزاد فرزین در ترکیه مشغول چه کاری ست؟
ما بر اساس قرارهایی که از قبل گذاشته بودیم جهت ضبط یکی از قطعات آلبوم بایستی و حتما دو بار به استانبول می رفتیم. یکی از قطعات آلبوم جدیدم به عهده یکی از تنظیم کننده های ترک می باشد.

 

در مورد آن موزیسین ترک امکانش هست اکثرا و بیشتر توضیح بدهی؟
ایشان سرپرست ارکستر و همچنین یکی از تنظیم کننده های اصلی آثار «گوکان تپه»(Gokhan Tepe) (از خواننده های پاپ معروف و مشهور ترکیه) می باشد که قرار می باشد یکی از قطعات آلبوم من را تنظیم کند. ایشان با بسیاری از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ ترکیه کار کرده و همچنین ما هم از طریق «یاشار خسروی» با ایشان ارتباط برقرار کردیم و همچنین بعد از بررسی کردن آثار و همچنین شنیدن بعضی از آثاری که ساخته و همچنین تنظیم کرده، سبک و همچنین استایل کاری اش مورد پسند قرار گرفت و همچنین بعد از چند بار مذاکره بالاخره به پس نتیجه آن می شود که رسیدیم و همچنین قرار شد که یکی از قطعات آلبوم را برایمان تنظیم کند. بایستی و حتما به پس نتیجه آن می شود که می رسیدیم در مورد نوع تنظیمی که بایستی و حتما انجام می شود و همچنین «وکال» آن قطعه را هم گرفتیم تا به هر حال ایشان کارش را شروع کند.

 خبرهای جدید , خبرهای جدید فرهنگی, فرزاد فرزین

 

ظاهرا یک بار دیگر هم قرار می باشد به استانبول در هفته های بعدی سفر کنی؟
بله احتمالا بقیه قطعات آلبوم را هم در «یونیور سال شمسی استودیو» ضبط و همچنین رکورد کنیم و همچنین احتمال دارد میکس قطعات آلبوم نیز در استانبول انجام می شود. به هر حال ما در حال مزه مزه کردن آن قبیل تجربه ها و همچنین آن قبیل همکاری بودیم که ببینیم تا چه حد می توانیم فضاها را به هم نزدیک کنیم که از پس نتیجه آن می شود که کار راضی هستیم و همچنین به همین دلیل اراده و تصمیم راسخ گرفتیم که بقیه آثار هم در همین فضا ضبط می شود. زیرا و به درستی که واقعا از لحاظ کیفیت، در بهترین حالت قرار دارد.

 

یعنی طرفداران فرزاد فرزین بایستی و حتما منتظر آلبومی با استاندارهای بین المللی باشند؟
آلبوم «۶» آلبوم خوبی شده و همچنین ما تلاش کرده ایم که از هر نظر یک سر و همچنین گردن از همه آلبوم های من بالاتر باشد. آنکه چقدر توانسته ایم در آن ماجرا موفق باشیم را دیگرمردم بایستی و حتما مشخص کردن کنند. نقشه های ویژه و همچنین جذاب و جالب غیره ای هم داشتیم که محدودیت زمانی باعث شد بخشی از آنها را به بعدی موکول کنیم. ولی در هر صورت چیزی که مشخص می باشد آن می باشد که قطعا محتوا و همچنین کیفیت را فدای محدودیت زمانی نخواهیم کرد.

 

مگر زمان مشخصی جهت نشر آلبوم مشخص شده؟
همه تلاش من جهت قسمتهای آخر شهریور می باشد که آلبوم را به بازار بفرستم. سه ویدئو کلیپ جهت آلبوم در نظر گرفته ایم که بایستی و حتما جهت قطعات آلبوم ساخته می شود و همچنین تیزر آلبوم را هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده ایم که بسازیم. در تمام آن مراحل با حضور «برادران بوشهری» همکاری خواهیم کرد و همچنین قطعا آن آلبوم و همچنین اتفاقات و همچنین داستان های عکسی آن هم هم پر و همچنین پیمان خواهد بود تا اثر در بهترین حالت ممکن روانه بازار موسیقی کشور می شود. به هر حال مباحث عکسی آن روزها جهت موفقیت یک آلبوم خیلی زیاد مهم و همچنین پر اهمیت خواهند بود و همچنین بخاطر همین به شدت روی آنها هم متمرکز شده ایم.

 

در مورد ویدئوها و همچنین داستان های ویدئو کلیپ ات گفتی. ماجرای نشر دی او همچنین دی عکسی کنسرت شوک به کجا رسیده؟
با افراد تیم اراده و تصمیم راسخ گرفتیم که با توجه به آنکه بعضی افراد تیم مثل امیر میلاد و همچنین یاشار در آن هم کنسرت نبودند و همچنین در اجرای آخر ما برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های عکسی و همچنین اوپنینگ جالبی را اجرا کردیم، بخشی از آن کنسرت آخر هم در آن هم مجموعه عکسی گنجانده می شود و همچنین همین باعث شد کمی نشر آن هم به تاخیر بیفتد.

 

احتمال دارد آن مجموعه عکسی با آلبومت نشر یافته شده می شود؟
شرکتی که قرار می باشد آن مجموعه را به بازار بفرستد بایستی و حتما در آن باره اراده و تصمیم راسخ بگیرد. آن اثربه شرکت «هنر اول» واگذار شده و همچنین البته مراحل تدوین و همچنین مجوز اش نیز انجام شده می باشد و همچنین آماده نشر می باشد.