چهره های معروفی که هرویین را ترک کردند!(+تصاویر)Reviewed by Admin on Jul 29Rating: 5.0

چهره های معروفی که هرویین را ترک کردند!(+تصاویر)

 خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

هرویین مخدری می باشد که در اصطلاح عامیانه به عنوان بلایی خانمانسوز از آن هم یاد می می شود. سال شمسی ها پیش، قبل از آنکه مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر صنعتی رایج می شود، در زمان شیوع مصرف هرویین آمار مردن و مرگ و همچنین میر ناشی از استعمال آن هم به شدت افزایش پیدا کرده بود. مصرف هرویین پیامدهای تهدیدآمیزی جهت زندگی دارد که خیلی ها عقیده دارند نمی قدرت از آن هم نجات پیدا کرد ولی بعضی اشخاص معروف و مشهور اعتراف کرده اند که زمانی به آن ماده مخدر معتاد بوده اند ولی حالا آن هم را کنار گذاشته اند و همچنین توانسته اند جسم و همچنین جان خود را از جهنم آن ماده مخدر بیرون بکشند.
در دنیای غرب که فاش گویی در مورد چنین مسائلی چندان مذموم به شمار نمی رود، بسیاری از چهره ها از مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین مبارزه شان جهت ترک آن هم صحبت کرده اند تا به سایر معتادان نشان دهند که نباید ناامید بود و همچنین حتی زندگی خوب و همچنین پرباری نیز می تواند در انتظار معتادانی باشد که سختی ها را به جان می خرند و همچنین با اعتیاد خود می جنگند و همچنین به زندگی برمی گردند.

 

رابرت داونی جونیور: هرویین بند کفش هایم را به هم گره زد!

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

رابرت داونی جونیور بازیگر معروف هالیود، بین سال شمسی های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ به هرویین معتاد بوده می باشد. او چند بار به دلیل مصرف و همچنین حمل هرویین دستگیر شد. خودش در آن باره گفته: «من خیلی اتفاقی گرفتار هرویین شدم. بعد از دومین بار معتاد شده بودم و همچنین بالاخره هم آن کار بند کفش هایم را به هم گره زد و همچنین اجازه نداد حرکت کنم!»
آن بازیگر امروز از موفقیت های هوشیارانه لذت می برد. رابرت داونی جونیور در سال شمسی ۲۰۱۵ به عنوان یکی از پردرآمدترین بازیگران جدید هالیوود معرفی شد. او در ۲ فیلم دیدنی و جذاب «مرد آهنی ۳» و همچنین «انتقامجویان» که هزینه ساخت شان اکثرا و بیشتر از ۲ میلیارد بود، حضور پیدا کرد و همچنین تنها و فقط در انتقامجویان ۵۰ میلیون دلار دستمزد گرفت.
ساموئل جکسون: من احمق بودم

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

ساموئل ال جکسون ۳ بار به دلیل مصرف هرویین اوردوز کرد و همچنین مسموم شد ولی بعد از دفعه سوم مواد اعتیاد آور و مخدر را به کلی کنار گذاشت. او می گوید: «آن هم روزها خیلی وحشتناک بود. انگار من دیوانه بودم. احمق بودم و همچنین زندگی ام هیچ رنگ و همچنین بویی از شادی نداشت.»
اریک کلاپتون: به اعتیادم لگد زدم!

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

اریک کلاپیتون معتاد به هرویین بود ولی بین سال شمسی های ۱۹۷۱ و همچنین ۱۹۷۲ با کمک دوستانش اعتیاد سنگینش را کم کرد و همچنین در ۱۹۷۴ هنگام و زمانی که آلبوم پرفروش خود را روانه بازار کرد، جهت دائما به هرویین لگد زد و همچنین آن هم را از زندگی اش بیرون انداخت. کلاپتون امروز در سراسر جهان معروف می باشد و همچنین بسیاری او را به عنوان بهترین گیتاریست دنیا می شناسند. بسیاری از منتقدان بر آن باورند که اریک کلاپتون توانسته موسیقی راک دنیا را تحت تاثیر قرار دهد.
پینک: نجات پیدا کردم

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

پینک خواننده و همچنین بازیگر آمریکایی در سال شمسی ۱۹۹۵ به دلیل مصرف هرویین اوردوز کرد و همچنین بعد از آن هم اتفاق هیچ وقت سراغ هیچ ماده مخدری نرفت. او گفته: «من می دانم هرویین با آدم ها چه می کند. وحشتناک می باشد. تا آن هم زمان هیچ وقت آنقدر نیازمند مداوا نبودم و همچنین هر مداوایی را که فکرش را بکنید انجام دادم و همچنین نجات پیدا کردم.»
کوری فلدمن: هرویین باعث شد سقوط کنم

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

کوری فلدمن خواننده و همچنین بازیگر آمریکایی در سال شمسی ۱۹۹۰ به دلیل حمل هرویین دستگیر شد. او در سال شمسی ۲۰۱۳ گفت: «امتحان هرویین یعنی از هم پاشیدن همه چیز. تنها چیزی بود که خیلی سریع گرفتارش شدم و همچنین از آخر به حضیض سقوط کردم.»
نیکول ریچی: هم کوکایین را ترک کردم هم هرویین

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

نیکول ریچی در سال شمسی ۲۰۰۵ در شبکه سی ان ان اعلام کرد در ۱۸ سالگی مصرف کوکایین را کنار گذاشته و همچنین بعد به انواع قرص و همچنین بعد هم هرویین روی آورده ولی باید توجه داشت با تلاش زیاد توانسته اعتیادش را ترک کند.
آنجلینا جولی: با همه مخدرها خداحافظی کردم

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

آنجلینا جولی در سال شمسی ۲۰۱۱ در یک برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی گفت: «من چند ماده مخدر شامل هرویین را امتحان کردم ولی خیلی زود فهمیدم که بهترین زندگی، زندگی سالم می باشد و همچنین مصرف مواد را به کلی کنار گذاشتم.»
اوزی آزبورن: به زندگی برگشتم

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

اوزی آزبورن ستاره موسیقی راک و همچنین هوی متال بریتانیا در سال شمسی ۱۹۷۸ میلادی اقرار کرد که به هرویین معتاد شده می باشد ولی باید توجه داشت مبارزه های آشکار او با اعتیاد نشان داد که دائما امید وجود دارد و همچنین بهبود در هر سن و همچنین شرایطی امکانپذیر می باشد.
تاتوم اونیل: خشم هرویین من را گرفت!
تاتوم اونیل بازیگر آمریکایی در مورد مصرف هرویین اینطور توضیح می دهد: «من واقعا از لحاظ روانی مشتاق هرویین بودم. اشتیاق داشتم در فراموشی و همچنین گمنامی فرو روم و همچنین مدتی بعد از ترک هرویین به افسردگی دچار شدم و همچنین پرخاشگر و همچنین بداخلاق شدم ولی باید توجه داشت می دانستم آن روی دیگر سکه می باشد که بایستی و حتما جهت رهایی از اعتیاد با آن هم مواجه شوم و همچنین جهت همین تحملش کردم.»
کریس هرن: خوشی در جهنم؟

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

کریس هرن بازیکن سابق تیم بسکتبال بوستون سلتیک هم گفته: «خیلی از شهروندان و مردم شهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنند هنگام و زمانی که ماده مخدری را مصرف می کنید، پر انرژی می شوید و همچنین خیلی خوش می گذرد ولی اصلا اینطور نیست. تو خوش نمی گذرانید، در جهنم زندگی می کنید!» آن بسکتبالیست از سال شمسی ۲۰۰۸ پاک می باشد.
استیون تایلر: هرویین زندگی ام را نابود کرد

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

استیون تایلر نوازنده و همچنین خواننده اصلی تیم آئروسمیت (یکی از معروف ترین تیم های هارد راک دهه ۷۰ میلادی) گفته: «در هفته اکثرا و بیشتر از ۲ هزار دلار جهت الکل و همچنین کوکایین و همچنین هرویین خرج می کردم. ۲۰ میلیون دلار را به باد دادم. من با بینی ام پورشه ام را بالا کشیدم، هواپیمایم را بالا کشیدم، منزل و خانه ام را بالا کشیدم، من خودم را نابود کردم.»

 

راسل براند: هرویین قوی می باشد ولی تو از آن هم قوی ترید

 

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,بازیگران جدید هالیوود

 

راسل براند بازیگر و همچنین کمدین انگلیسی در سال شمسی ۲۰۱۳ گفت: «نمی توانم دقیقا در مورد تاثیر هرویین حرف بزنم ولی باید توجه داشت می دانم طرز فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین اخلاق و همچنین رفتار متاثر از ماده مخدر و همچنین الکل کاملا غیرمنطقی و همچنین نامعقول می باشد. بالاخره زمانی متوجه می شوید که هیچ کدام از آنها قدرتی ندارند و همچنین تو از همه آنها قوی ترید.