بازیگر مشهور زن سینما: به پسرم گفتم تو خوشگل تر از رونالدو هستیReviewed by Admin on Aug 3Rating: 5.0

بازیگر مشهور زن سینما: به پسرم گفتم تو خوشگل تر از رونالدو هستی

خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,نسرین مقانلو,پسر نسرین مقانلو

هنرپیشه معروف و مشهور کشورمان در مورد شباهت پسرش به کریس رونالدو گفت: «پارسال که من آمریکا بودم مربی هایش می گفتند حیف می باشد فوتبال را کنار بگذارد ولی ژن من چربیده و همچنین هنر را اکثرا و بیشتر دوست دارد.»

نسرین مقانلو چندی قبل عکسی از شباهت پسرش با کریس رونالدو نشر یافته شده کرده بود. عکسی که در بسیاری از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها بازنشر شد.

آن هنرپیشه معروف و مشهور در مورد آن تصویر و همچنین پسر فوتبالی اش سخن می گوید و همچنین البته در مورد بردارش که سرمربی موفق تیم ملی تکواندوی ایران می باشد.

 اظهارات مقانلو را در ادامه می خوانید:
 * چند وقت پیش تو یک عکس از شباهت پسرتان و همچنین کریس رونالدو در اینستاگرام گذاشتید…
– وای خدای من ، نمی دانستم آن کارم آن همه بازتاب داشته باشد. من یک عکس روی اینستاگرام خودم نشر یافته شده کرده بودم ولی باید توجه داشت همه منتشرش کردند!

* خیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید ها گذاشته بودند…
– بله می دانم!

* جهت همه جذاب و جالب بود و همچنین دوست داشتند بدانند پسرتان کجا بازی می کند؟
– اینجا نیست آمریکاست و همچنین در تیم دانشگاه خودش بازی می کند. زیرا و به درستی که پدرش هم آنجا مربی می باشد و همچنین اینها یک تیم هایی دارند که بچه های خودشان خواهند بود و همچنین هفته ای یکی دو روز جهت تمرین می روند.

* او می خواهد یک فوتبالیست حرفه ای می شود؟
– ان شالله! خودش بایستی و حتما ببیند چه می خواهد و همچنین من نمی توانم نظر بدهم. فعلا که بازی می کند، ولی اکثرا و بیشتر رشته هنر را دوست دارد.

* خانواده تو اسپورت و ورزشی هم خواهند بود؟
– بله منتها اسم تیمش را برادرش را می داند…

* چند ساله می باشد؟
– ۱۴شهریور ۱۹ساله می می شود.

* در صورتی که ایران بود با استایلی که دارد می توانسته بود فوتبالیست حرفه ای می شود؟
– اینجا هم که بود با پدرش جهت تمرین می رفت. از ده سالگی در آن هم آمریکا فوتبال را شروع کرد و همچنین بعد در ایران هم تمرین می کرد. در حال حاظر هم با تیم مدرسه اش کار می کند زیرا و به درستی که آنجا هر رشته اسپورت و ورزشی که بخواهند انتخاب می کنند و همچنین او هم فوتبال را انتخاب کرده.

 * خودتان خیلی فوتبالی نیستید؟
– من زیاد اهل فوتبال نیستم و همچنین هیچ سررشته ای از آن رشته اسپورت و ورزشی ندارم. زیرا و به درستی که رشته خودم والیبال و همچنین شنا بوده و همچنین یک زمانی هم تکواندو کار می کردم، ولی از فوتبال چیزی نمی دانم.

* آن قدری فوتبالی نیستید که حتی بازیکن های مطرح رئال و همچنین بارسلونا و همچنین …. را ندیده بودید؟
– من مخصوصا در ایران به آن دلیل که توهین های بد به هم می کنند، در صورتی که همه آن دوستان بچه های آن آب و همچنین خاک خواهند بود و همچنین با هم رفیق خواهند بود، حالا در صورتی که استقلال یا پیروزی یا هر تیم دیگر باشند، ولی نمی دانم چرا هنگام و زمانی که مسابقه ای برگزار می می شود رفتارهای خوبی از بعضی از آدم ها دیده نمی می شود و همچنین آن من را خیلی اذیت می کند. جهت همین همه به من می نامند آبی یا قرمز هستید، من می گویم هیچ کدام! من طرفدار تیم ملی کشورم هستم و همچنین هر تیم اسپورت و ورزشی که از کشورم هر جا برود و همچنین موفق می شود، جهت من و همچنین همه هموطنانم باعث افتخار می باشد. به همین دلیل من تعصبی روی هیچ تیم ویژه ای ندارم. اینطور هم نیست که بگویم بازی های تیم ها را می بینم، زیرا و به درستی که درگیر کار هستم و همچنین فرصت ندارم و همچنین تنها و فقط بازی های تیم ملی را می بینم، آن هم هم به خاطر عرق ملی که دارم.

 * ولی واقعا پسر تو شبیه کریس رونالدو می باشد.
– آره خیلی شبیه می باشد؛ ولی از نزدیک ببینید بچه من خوشگل تر می باشد. چشم های درشت تر و همچنین پوست سبزه تری دارد، ولی خیلی شبیه می باشد. در مدرسه در آمریکا هم به او می نامند.

* تو در آن هم عکس نوشته بودید تا حالا نمی دانستید آن قدر شبیه خواهند بود.
– آن عکس را جهت من در واتس آپ فرستاد. زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم آن عکس را در مدرسه اش زده بودند؛ گفت ببین اینجا می نامند من شبیه رونالدو هستم. من خودم خیلی تعجب کردم. البته به او گفتم تو خوشگل تر هستی. گفت چی میگی؟ آن قهرمان می باشد! گفتم تو هم با تلاش هایت یک روز قهرمان می شوی و همچنین … یک مقدار با او مزاح کردم و همچنین بعد گفتم آن عکس را در اینستاگرام بگذارم که فردایش دیدم روزنامه دخل و درآمد و همچنین تلویزیون صحبت کرد و همچنین…  گفتم عرشیا اینجا جهانی شدی! گفت چرا اینکار را کردی؟ گفتم جهت دل خودم آن کار را کردم و همچنین نمی دانستم اینطور می می شود.

* ولی همه استقبال کردند.
– بله برایش توضیح دادم که همه خوش شان آمده و همچنین گفتم اینجا به تو نمی گویند عرشیا خلیلیان، گفتند کریستیانو مقانلو، می خندید. ولی خودش هم خوشحال بود و همچنین گفت در صورتی که دوستان اسپورت و ورزشی را دیدید از آنها تشکر کنید.

 * ولی استیلش خوب بود و همچنین همه گفتند چرا نمی آید جهت تیم های پایه تست بدهد؟
– قبلا اینجا بود و همچنین در حال حاظر هم نمی دانم. من کلا هیچ اجباری جهت بچه ها ندارم بایستی و حتما خودشان انتخاب کنند. در حال حاظر ولی اکثرا و بیشتر در لس آنجلس یک قرارداد جهت کار هنری دارد می دانم یک مقدار فوتبالش هم کم شده. ولی آن هم قدر بازیکن خوبی می باشد که تمام مربی ها و همچنین معلم هایش می گفتند حیف می باشد و همچنین نباید فوتبال را کنار بگذارد. ولی زیرا و به درستی که کار هنری را اکثرا و بیشتر دوست دارد و همچنین درگیر آن هم می باشد…

* در کار موسیقی می باشد؟
– بله خودش ملودی می نویسد و همچنین می خواند. به همین دلیل اکثرا و بیشتر کار هنری را دوست دارد. ژن من در آن باره قوی تر بوده. من هم به او گفتم حیف می باشد. ولی گفت در حال حاظر خیلی درگیر هستم، در حال حاظر مسافرت به کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین ایالت های متنوع و گوناگون و مختلف می روند. ولی پارسال که من آنجا بودم مربی هایش می گفتند حیف می باشد فوتبال را کنار بگذارد. یک چیزهایی هم از پدرش برده. ولی اینجا ژن من چربیده و همچنین هنر را اکثرا و بیشتر دوست دارد و همچنین ما به اختیار خودش گذاشتیم.

* برادر تو هم در یک سال شمسی بعدی خیلی امید به او می رود و همچنین تیم خوبی دارند.
– بله همینطور می باشد.

* چقدر امید دارید حداقل دو طلای المپیک بگیرند؟
– ان شالله که موفق باشند. من واقعا آرزو دارم هر کدام از دوستان مان بیرون از کشور می روند در هر رشته ای، والیبال، تکواندو، شنا یا فوتبال دست پر برگردند و همچنین باعث افتخار ما باشند.

 

 خبرهای جدید,خبرهای جدید فرهنگی,نسرین مقانلو,پسر نسرین مقانلو

عرشیا خلیلیان مشهور به کریستیانو مقانلو