ترانه علیدوستی از حس مادرشدن و همچنین بچه داری اش می گوید +عکسReviewed by محسن شاه آبادی on Apr 10Rating: 5.0

ترانه علیدوستی از حس مادرشدن و همچنین بچه داری اش می گوید +عکس

ترانه علیدوستی بازیگر ۳۲ ساله کشورمان, چند سالی می باشد که مادر شدن را تجربه کرده می باشد. صحبت های ترانه علیدوستی را در ارتباط و رابطه با بچه داری اش و همچنین احساس مادر شدن, خواهید خواند.
http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/taraneh_alidoosti15-21.jpg
ترانه علیدوستی و همچنین همسر و همچنین دخترش حنا
بعد از تولد حنا پرکارتر شدم
ترانه اولین‌بار مادر شدن را در ۱۵سالگی و همچنین با فیلم دیدنی و جذاب «من ترانه، ۱۵سال دارم» تجربه کرد. در آن هم فیلم دیدنی و جذاب آن هم‌قدر مادر شدن را خوب به تصویر کشید و همچنین با‌وجود سن کم آن هم‌قدر خوش درخشید که مادر شدن واقعی او جهت‌مان عجیب نبود. او با‌توجه به پرکار شدنش بعد از تولد فرزند، جهت پهناور و بزرگ کردن حنا از پرستار همچنین شوهر یا همسر خود کمک می‌گیرد. مادر شدن حس عجیبی جهت ترانه علیدوستی بوده و همچنین آن هم‌قدر آن هم را شیرین می‌داند که می‌گوید: «کاش می‌شد دخترم را بذارم لای نون لواش و همچنین بخورمش و همچنین راحت شم از آن عشق!»

مادر شدن تجربه زیستن می باشد

آمدن فرزند به آدم نگاه جدید می‌دهد و همچنین نه تنها و فقط جهت یک بازیگر بلکه جهت هر زنی و همچنین حتی هر مردی آن اتفاق می‌افتد که بچه‌دار شدن رنگ و همچنین بوی جدیدی به زندگی می‌دهد. شاید اوایل که مادر یا پدر می‌شوی تاحدی ترسناک باشد زیرا و به درستی که عضو جدیدی وارد زندگی‌ات شده که تمام مسئولیتش با توست. چند ماه اول همه‌چیز غریبه و همچنین جدید و تو و تازه می باشد، چند ماه اول در کنار شیرینی ممکن می باشد بلد نباشیم زندگی جدید را اداره کنیم، ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که زندگی همراه با فرزند و همچنین مسئولیت جدید را یاد بگیری، واقعا ارزش دارد و همچنین آدم دلش نمی‌خواهد آن هم آدم قبلی باشد. آدمی که مادر می‌می شود به هر حال رشد می‌کند و همچنین مسلما دیگر دوست ندارد به قبل برگردد، به‌خصوص جهت من که بازیگرم و همچنین تمام اینها برایم تجربه می باشد؛ تجربه زیستن.

حنا به بازیگری‌ام کمک کرده می باشد

http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/taraneh_alidoosti12-16.jpg

تجربه مادر شدن به من کمک کرده و همچنین حتما کمک می کند. من قبلا هم نقش مادر را در فیلم دیدنی و جذاب‌هایم بازی کرده بودم ولی باید توجه داشت حالا که واقعا مادر شده‌ام خیلی راحت‌تر از عهده ایفای نقش مادر در کارهایم بر می‌آیم. خیلی از احساساتی که مرتبط به نقش‌های مادر بود و همچنین تا قبل از آن نمی‌دانستم چه خواهند بود و همچنین چگونه و چطوری بایستی و حتما از عهده آنها برآیم، در حال حاظر احساسات روزمره مادر شدن من خواهند بود. من آن احساسات را درک کرده‌ام و همچنین می‌توانم در کارهایم آن احساسات را منتقل کرده و همچنین نقشم را بهتر بازی کنم. البته چیزی که می‌گویم مرتبط به مسائل پیچیده نیست؛ همین حالت‌های روزمره‌ای که در حال حاظر با حنا دارم.

من محدود نشده‌ام

شاید بعضی‌ها تصور کنند که ازدواج یا مادر شدن باعث محدودیت می می شود ولی باید توجه داشت جهت من هیچ‌وقت آن‌روش نبوده می باشد. من قبل از ازدواج یا مادر شدن ترس محدود شدن نداشتم زیرا مطمئن بودم که ازدواج محدودکننده‌ای نخواهم داشت. به‌همچنین و علاوه آنکه من هیچ‌وقت نه به زندگی مشترک و همچنین نه به مادر شدن به شکل محدودیت نگاه نمی‌کنم. همه جای دنیا بازیگران جدید مادر می‌شوند و همچنین در صورتی که کسی بخواهد کاری را انجام دهد، هیچ چیز نمی‌تواند جهت او بازدارنده باشد. نمی‌قدرت گفت زیرا و به درستی که من بازیگر هستم ازدواج محدودم می‌کند یا حالا که مادر شده‌ام بایستی و حتما کارم را کنار بگذارم. می‌قدرت همه اینها را کنار هم داشت و همچنین بایستی و حتما هم همین‌روش بود. جذاب و جالب می باشد که بگویم اتفاقا بعد از به‌دنیا آمدن حنا من پرکارتر شده‌ام.

http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/taraneh_alidoosti17-14.jpg

ترانه علیدوستی و همچنین دخترش

از حنا ممنونم!

دخترم خیلی بچه آسانی می باشد و همچنین از او ممنونم که خوش‌اخلاقی او به من اجازه کار کردن می‌دهد. حنا در عین حال که شیطنت‌های خاص کودکانه خود را دارد ولی باید توجه داشت خیلی خوش‌اخلاق و همچنین پهناور و بزرگ کردن او آسان می باشد. در صورتی که حنا بدخلقی می‌کرد و همچنین من مجبور بودم دائم پیش او باشم شاید شرایط متغایر و متفاوت بود ولی باید توجه داشت خوشبختانه فرزند من دختر بدقلقی نیست و همچنین من می‌توانم فعالیت‌هایم را ادامه دهم. حنا آن هم‌قدر خوش‌خلق می باشد که من می‌توانم شب‌ها راحت بخوابم زیرا و به درستی که حنا شب‌ها بدون زحمت می‌خوابد. خوب می باشد که من در آن مورد هم شانس داشته‌ام و همچنین تا به حال مشکلی از آن بابت نداشته‌ایم.

نمی‌گذارم حنا تنها بماند

سعی می‌کنم زمان بیشتری را با دخترم بگذرانم ولی باید توجه داشت به هر حال بازیگر هستم و همچنین خصوصا از زمانی که حنا به دنیا آمده کارهای بیشتری دارم و همچنین تمام وقتم را نمی‌توانم کنار دخترم باشم. با وجود آن زمان‌هایی که من سرکار هستم دخترم تنها نیست و همچنین پرستار دارد. به‌همچنین و علاوه همسرم نصف روز در کنار حناست و همچنین فامیل هم به منزل و خانه ما رفت‌وآمد دارند تا من به منزل و خانه برسم، بنابراین مشکلی بابت نگهداری یا تنها ماندن دخترم ندارم. من همزمان با کارم، همسر، فرزند و همچنین مادر هستم و همچنین بایستی و حتما به تمام آن وظایف رسیدگی کنم. تمام تلاشم را هم در آن باره کرده‌ام و همچنین به‌نظر توانسته‌ام تمام جنبه‌های زندگی را کنار هم داشته باشم.
http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/bwv54fre5gntmykcyp3-12.jpg

ترانه علیدوستی و همچنین شوهر یا همسر خود

پهناور و بزرگ‌ترین آرزوی من، خوشبختی حناست

مادر شدن لذت خیلی زیاد بزرگی می باشد و همچنین واقعا برایم با هیچ لذت غیره ای قابل مقایسه نیست. دخترم آن هم‌قدر خوب می باشد که دلم می‌خواهد باز هم دختر داشته باشم. خوشبختی دخترم پهناور و بزرگ‌ترین آرزوی من می باشد. خوشبختی تنها و فقط مرتبط به بعدی نیست که حنا پهناور و بزرگ و همچنین مثلا ۲۰ساله می‌می شود، از همین در حال حاظر می‌خواهم که دخترم خوشبخت باشد و همچنین جهت آن کار تلاش می‌کنم.

http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/lwjjobgv72v46ygdrhi-10.jpg

عکس های جدید ترانه علیدوستی در اینستاگرام

بیوگرافی ترانه علیدوستی :

ترانه علیدوستی (زاده ۲۲ دی ۱۳۶۲، تهران) بازیگر سینما و همچنین تئاتر و همچنین مترجم اهل ایران می باشد. او همچنین متأهل و همچنین شامل یک فرزند می‌باشد. در ویژه نامه شماره ۱۰۰ ماهنامه «صنعت سینما» که نگاهی می باشد به سینمای ایران در دهه هشتاد، به انتخاب ۱۳۰ نویسنده و همچنین منتقد سینمایی به عنوان بهترین بازیگر زن دهه انتخاب شد. همچنین در سال شمسی ۱۳۹۰، ماهنامه سینمایی فیلم دیدنی و جذاب او را به عنوان بهترین بازیگر زن دهه ۸۰ انتخاب کرد.
http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2016/04/taraneh1-11.jpg

ترانه علیدوستی در کنار شوهرش