احمقانه ترین خریدهای ستاره هاReviewed by Maryam on Feb 11Rating: 5.0

احمقانه ترین خریدهای ستاره ها

چهره های زیر ظاهراً آنقدر راحت آن دلارها را بدست می آورند که اصلاً برایشان مهم نیست آن هم را جهت چه چیزهای احمقانه ای هدر می دهند.

واقعاً تصورش برایمان دشوار می باشد که چگونه و چطوری کسی می تواند واقعاً به یک وان مرصع به کریستال مستلزم و نیاز داشته باشد. درست می باشد که بهداشت و همچنین نظافت مهم می باشد ولی در آن میان کریستال چه کار می کند؟ بعضی از آن سلبریتی ها عاشق تجمل و همچنین اجناس گران نرخ خواهند بود و همچنین عاشق آن خواهند بود که جهت آن چیزها پول خرج کنند.

آن عادت ولخرجی تنها و فقط منحصر به نسل جوون نیست و همچنین حتی در میان سلبریتی های پیرتر تر هم دیده می می شود. در زیر به احمقانه ترین خریدهایی که چهره ها و همچنین ستاره ها تابحال انجام داده اند نگاه کوتاهی می اندازیم.

۱۰٫ گریل دندان جاستین بیبر – ۵۰۰۰ دلار
جاستین بیبر هیچوقت دست از رفتارهای احمقانه اش برنداشته، از زدن ماسک ضد گاز اشک آور در خیابان ها بگیرید تا زیر پا گذاشتن قانون در موارد متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین بدین ترتیب می باشد که او همچنین دائما مخاطبینش را در حیرت فرو می برد و همچنین همه به آن می اندیشند که حرکت بعدی او همچنین چه خواهد بود. در سال شمسی ۲۰۱۱ جاستین بیبر با بِن بالر از شرکت جواهرسازی If & Co. تماس گرفت و همچنین از او خواست که برایش گریل دندان طلا بسازد.

برچسب نرخ آن گریل دندان حدوداً ۵۰۰۰ دلار بود و همچنین به عنوان بخشی از لباس هالووین او همچنین خریداری شد. بالر می گوید که او همچنین معمولاً گریل دندان نمی سازد، ولی جهت بیبر آن استثنا را قائل شد. او همچنین همچنین به طرفداران بیبر، یعنی “بلیبرها” اطلاع داد که آن گریل دائمی نیست. طرفداران بیبر خیلی ترسیده بودند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردند او دندان هایش را جهت دائما خراب کرده می باشد.

آن اکسسوار ۵۰۰۰ دلاری را به راحتی می قدرت درآورد و همچنین دوباره به راحتی روی دندان گذاشت. در حال حاضر دارایی خالص بیبر حدود ۲۰۰ میلیون دلار می باشد، بنابراین آن خرید احمقانه جیبش را خالی نمی کند.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۹٫ لِگینگ طلای بیانسه – ۱۰۰۰۰۰ دلار
تصورش جهت خیلی ها سخت می باشد که یک تکه لباس به قیمتی معادل نرخ یک منزل و خانه، ماشین یا هزینه تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا، فروخته می شود. ولی ظاهراً آن نرخ جهت بیانسه چندان هم بالا نبوده می باشد.

او همچنین جهت یک تکه شلوار جذب دوخته شده از طلا از برند بالنسیاگا، ۱۰۰ هزار دلار پرداخت کرده می باشد! بیانسه آن لگینگ را در مراسم BET 2007 به تن کرد و همچنین با آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب اش را اجرا کرد که خیلی ها می نامند با آن هم لگینگ پر زرق و همچنین برق حسابی هم درخشیده می باشد.

 

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۸٫ تلفن همراه ویکتوریا بکهام – ۳۵۹۹۸ دلار
ویکتوریا بکهام، خواننده سابق Spice Girls که حالا جهت خودش تاجر و همچنین طراح فشن شده، با پرداخت مبلغ بالایی جهت یک دستگاه تلفن همراه همه ما را غافلگیر کرد. او همچنین یک گوشی از برند Stuart Hughes که تماماً از طلا ساخته شده به نرخ ۳۵۹۹۸ دلار خرید.

اشخاص بسیاری هر روز خدا تلفن همراه خود را گم می کنند، تصور کنید که تلفن همراه تان حدوداً ۴۰ هزار دلار نرخ داشته باشد و همچنین گم می شود! امیدواریم حداقل نوعی بیمه جهت آن گوشی ها وجود داشته باشد.

البته خانم بکهام که آن روزها هم کارش حسابی گرفته و همچنین پول خوبی در می آورد زیاد نگران گم شدن گوشی اش نیست و همچنین اکثرا و بیشتر به وجهه اش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند بنابراین چنین خریدی را بر خودش روا می داند. ظاهراً آن گوشی بطور سفارشی جهت ویکتوریا بکهام ساخته شده می باشد.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۷٫ شهرستان کیم بَسینگر – ۲۰ میلیون دلار
آن یکی دیگر واقعاً حیرت انگیز می باشد. کیم بسینگر در جورجیا شهری به نرخ ۲۰ میلیون دلار خریده با آن امید که بعدی آن شهرستان نویدبخش باشد. متأسفانه چیزها آنطور که او همچنین انتظارش را داشت پیش نرفت. او می خواست آن شهرستان را تغییر پیدا کردن به یک جاذبه توریستی کند و همچنین در آن هم یک استودیوی فیلمسازی و همچنین یک شهرستان بازی بسازد.

آن ایده زمانی به ذهن او همچنین خطور کرد که او در ترافیک آن شهرستان گیر کرده بود و همچنین چشمش به یک نوشته افتاد: “اگه اینجا زندگی می کردی، تا حالا رسیده بودی خونه.” ظاهراً همین نوشته باعث شده که او به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن آن خرید بیفتد و همچنین جهت بدست آوردن آن شهرستان یک چک ۲۰ میلیون دلاری را امضا کند.

شهرستان براسلتون آنطور که او همچنین در رویاهایش دیده بود نبود و همچنین بعدها بعد از آنکه بسینگر اعلام ورشکستگی کرد، آن شهرستان را به نرخ ۱ میلیون دلار فروخت. پرداخت آن مبلغ گزاف تنها و فقط بر اساس یک رویای آنی یکی از احمقانه ترین کارهایی بود که کیم در تمام عمرش انجام داده بود. با آنکه ایده ابتدایی و اولیه او هیجان انگیز به نظر می رسید، ولی متأسفانه آنطور که بایستی و حتما نویدبخش از آب درنیامد.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۶٫ وان مرصع به کریستال جهت بلو آیوی – ۵۲۰۰ دلار
هنگام و زمانی که قرار باشد کِلی رولند جهت دختر بهترین دوستش یعنی بیانسه هدیه بخرد، دیگر پیشامد جدید پول مطرح نیست. رولند جهت بلو آیوی دختر بیانسه و همچنین جی زی، یک وان حمام مزین به کریستال های سواروسکی به نرخ ۵۲۰۰ دلار خریداری نمود. آن وان ۱۳۶۰ کیلوگرمی با ۴۴۹۲۸ کریستال صورتی رنگ پوشیده شده می باشد!

آن جدید و تو و تازه یکی از چیزهایی می باشد که خانم بلو آیوی در همین سن کم جهت خودش جمع کرده که می توانید به آنها یک اتاق خواب کودک ۲۰۰ متر مربعی را هم اضافه کنید. رولند در آن مورد به رسانه ها گفته بود: “من نمی دونم بایستی و حتما واسه بچه بیانسه چی بخرم. زیرا و به درستی که جی زی احتمالاً هر چی که هست تا حالا براش خریده!”

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۵٫ بلیت هواپیما جهت کلاه بونو – ۱۷۰۰ دلار
شاید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید هنگام و زمانی که ۱۷۰۰ دلار جهت بلیت هواپیما پرداخت می می شود حتماً یک فرد یا شخص روی صندلی مربوطه می نشیند، ولی در مورد بونو اینطور نبود و همچنین او آن بلیت را جهت کلاهش خریده بود. بله درست شنیدید، کلاهش! ظاهراً آن کلاه یکی از کلاه های محبوب بونو بوده و همچنین او آن هم را در لندن جا گذاشته می باشد.

بنابراین یک بلیت درجه یک هواپیما جهت کلاهش می خرد تا آن هم را برایش از لندن به ایتالیا بیاورند. البته آن مبلغ شامل بلیت پرواز، کرایه دو تاکسی، بیمه مسافرتی و همچنین البته یک انعام خوب می شد.

بونو از آن هم دسته موزیسین هایی می باشد که بالایی ترین دارایی خالص یعنی در حدود ۶۰۰ میلیون دلار را در میان بقیه دارد بنابراین پرداخت آن مبلغ جهت آنکه کلاهش را دور دنیا بگرداند اهمیتی ندارد. آن کار شاید جهت ما خیلی احمقانه به نظر برسد، ولی ظاهراً جهت سلبریتی های فوق پولدار، عادی محسوب می می شود.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۴٫ موهای ریانا – ۱ میلیون دلار
آن زیباروی باربادوسی جهت رسیدن به چهره و همچنین ظاهرش از هیچ خرجی دریغ نمی کند. او همچنین دائما کاملاً بی عیب و همچنین نقص به نظر می رسد از استایل منحصر بفردش بگیرید تا آرایش و همچنین لباس و همچنین البته موهایش. ریانا جهت آنکه دائما صد در صد عالی به نظر برسد پول هنگفتی خرج خودش می کند و همچنین سالانه ۱ میلیون دلار تنها و فقط خرج موهایش می کند.

معمولاً مدت بسیاری او را با موهای قبلش نمی بینید و همچنین هر بار او مدل جدیدی را امتحان می کند. از کلاه گیس صورتی گرفته تا اکستنشن های بلند قرمز، در طول آن سالها ریانا را با همه مدل مویی دیده ایم.

موهای طبیعی فرفری قهوه ای تیره او خیلی زیاد زیبا خواهند بود، ولی با آن همه تغییر در آن مدت، سخت می باشد که حدس بزنیم کدام مدل واقعی بوده و همچنین کدامیک مصنوعی. در هر صورت ریانا دائما زیبا و همچنین متغایر و متفاوت می باشد و همچنین به نظر خیلی ها پولی که جهت موهایش خرج می کند واقعاً ارزشش را دارد.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۳٫ یک شب تفریح جاستین بیبر در مرکز استیپلز – ۴۷۵۰۰۰ دلار
در ماه سپتامبر ۲۰۱۱ زمانی که جاستین بیبر با سلنا گومز دوست بود، می شد حال و همچنین هوای عشق را میان آن دو حس کرد. مرکز استیپلز جهت شام خصوصی بیبر و همچنین گومز اجاره شد تا بعد از صرف شام آن دو در سالن ۲۰۰۰۰ نفره آن مرکز فیلم دیدنی و جذاب سینمایی تماشا کنند.

آنها از کلوب لکسوس پاستا و همچنین استیک سفارش دادند و همچنین بعد از شام فیلم دیدنی و جذاب تایتانیک را تماشا کردند. آن قرار جهت بیبر حدوداً ۴۷۵۰۰۰ دلار خرج برداشت که البته بخاطر آنکه بیبر در آن مرکز برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کرده بود، آن مبلغ به او هدیه شد.

ظاهراً برنامه جذاب و جالب و خوب های جاستین شبی ۳۰۰ هزار دلار برایش دخل و درآمد دارد و همچنین آن هدیه به او، بخاطر تشکر از او بخاطر برنامه جذاب و جالب و خوب های موفقش در آن مرکز بوده می باشد. با آنکه آن زوج در طول آن سالها بارها با هم آشتی کرده و همچنین بهم زده اند، ولی خبرهای اخیر حاکی از آن هم خواهند بود که دوباره آن دو به هم نزدیک شده اند.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

. تشک دانیل رادکلیف – ۱۷۰۰۰ دلار
در صورتی که بخواهید شب ها خوب بخوابید، طبیعی می باشد که بایستی و حتما رختخواب راحتی داشته باشید. ظاهراً دانیل رادکلیف هم به همین موضوع فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کرده زیرا در چشم بر هم زدنی ۱۷۰۰۰ دلار تنها و فقط جهت خریدن یک دست تشک سفارشی Savoir پرداخت کرده می باشد.

او ادعا کرده که تشک قدیمی اش خیلی راحت نبوده و همچنین بنابراین به آن پس نتیجه آن می شود که رسیده که یک تشک گرانقیمت بخرد! مشخص می باشد که ستاره فیلم دیدنی و جذاب های هری پاتر که در سن یازده سالگی یکی از پردرآمدترین بچه ستاره های دنیا شد، نگران نرخ چیزهایی که می خرد نباشد، زیرا دارایی خالص او همچنین حدود ۱۱۰ میلیون دلار می باشد.

 

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود

۱٫ ببرهای بنگال مایک تایسون – ۱۴۰۰۰۰ دلار
مایک تایسون دو قلاده ببر بنگال خرید که هر کدام ۲۲۰ کیلوگرم وزن داشتند. آن حیوانات که در خطر انقراض قرار دارند در منزل و خانه آن چهره مشهور و همچنین محبوب زندگی می کردند. هنوز نمی دانیم تایسون چه فکری کرده که جهت خرید آن ببرها چنین پول هنگفتی پرداخت کرده زیرا ظاهراً نگهداری از ببرها آسان نیست و همچنین اصلاً به نگهداری از سگ و همچنین گربه شباهتی ندارد.

آن گربه سانان هر چه باشد وحشی خواهند بود و همچنین آنقدر قوی خواهند بود که می توانند با یک حمله یک انسان را تکه پاره کنند و همچنین مایک تایسون قهرمان بوکس از آن بحث و داستان مستثنی نیست.

می نامند تایسون سالانه ۲۰۰ هزار دلار خرج غذای آن ببرها می کرده و همچنین آن ببرها هر روز خدا نزدیک به ۲۰ کیلوگرم گوشت می خوردند و همچنین آنکه تغذیه کافی و همچنین مناسبی داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردار بوده، زیرا ممکن می باشد در صورت گرسنه ماندن به اشخاص دور و همچنین برشان حمله کنند.

متأسفانه تایسون مجبور شد که از علاقه اش به ببرها دست بردارد، زیرا آن تفریحی و سرگرم شدن نزدیک بود به نرخ از دست دادن یک دست و همچنین یک پا برایش تمام می شود. بعضی از حیوانات را نمی قدرت اهلی کرد و همچنین در منزل و خانه نگه داشت و همچنین بایستی و حتما آنها را در حیات وحش به حال خود رها نمود.

 

خبرهای جدید فرهنگی,خبرهای جدید هنرمندان,ستاره های هالیوود