آن زن در مریخ زایمان میکند! +تصاویر اردیبهشت۹۵Reviewed by محسن شاه آبادی on Apr 9Rating: 5.0

 آن زن در مریخ زایمان میکند! + تصاویر

زایمان در مریخخانم Maggie Lieu احتمالا جزو اولین نفراتی خواهد بود که بلیط یکطرفه ۱۴۰ میلیون مایلی به مریخ را گرفتن نماید. ماه اینده مشخص خواهد شد که او جزو مسافران پروژه Mars One خواهد بود یا خیر. خانم مگی در مریخ با معظلات و مسائل و مشکلات عدیده ای همچون ۶۲ درجه سانتیگراد زیر صفر، تابشهای شدید کیهانی و همچنین خطرات ناشی از خفگی، گرسنگی و همچنین کم شدن اب بدن مواجه خواهد بود.

 زنی که در مریخ زایمان می کند ، مریخ ، زایمان

خانم می افزاید جهت ساخته یا ایجاد مستعمره در مریخ بایستی و حتما فرزند هم داشته باشیم و همچنین آن اتفاقی می باشد که خواهد افتاد. او همچنین می افزاید تا کنون تحقیقاتی در آن خصوص انجام نشده می باشد که ایا زایمان در شرایط گرانش ضعیف مریخ قابل انجام می باشد یا خیر.

 زنی که در مریخ زایمان می کند ، زایمان ، بلیط یکطرفه مریخ

من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنم چیز جالبی خواهد بود به خاطر آنکه اولین نوزاد مریخی بدنیا خواهد امد. از طرف دیگر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کنم موقعیت های زندگی و همچنین روابط مادر و همچنین کودک در مریخ با زمین تفاوت بسیاری داشته باشد.

 زنی که در مریخ زایمان می کند ، بلیط یکطرفه مریخ ، سفر به مریخ

او همچنین که در رشته نجوم تحصیل می نماید می گوید هر چه که اینجا روی زمین مورد مستلزم و نیاز ماست بایستی و حتما در مریخ بوجود آید. ما بایستی و حتما غذاهای مورد مستلزم و نیاز خود را خودمان در آنجا پرورش دهیم و همچنین همچنین اکسیژن مورد مستلزم و نیاز را تامین نماییم. او همچنین می گوید به علت عدم وجود میدان مغناطیسی در مریخ سطح تابشهای خورشیدی بالاست به همین خاطر بایستی و حتما در زیرزمین زندگی نماییم. زندگی در ۴ متر زیر خاک ما را از اشعه های خورشیدی محافظت می نماید.