خانه / مقالات / زندگی در آمریکا و ثبات هزینه های روزمره در آمریکا

زندگی در آمریکا و ثبات هزینه های روزمره در آمریکا

http://migrate.mento.ir/services/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA

زندگی در آمریکا و تعرفه های روزمره آن بسته به این که در کدام منطقه از آمریکا, کدام منطقه شهری یا روستایی هستید خیلی مفرق است.بسياري از اعدادی که در این مطلب آورده شده است بر اساس معدل کلی از همه ایالات متحده آمریکا است, پس امکان دارد که فرق بسياري بین گاهي از قیمت ها وجود داشته باشد.به عنوان مثال در غرب ایالت متحده ( اوهایو, ایندیانا, ایلینوی غیره) قیمت های آورده شده بسیار زیاد پایین تر از قیمت های که در ایالت های نیو انگلند ( رود آیلند, ماساچوست, مین, نیو همپشایر, کنتیکت غیره ) است .شما می توانید روی کمک های دانشبعضی که در آن تحصیل می بکنید برای تامین تعرفه های زندگی دانشجوییتان در طول سال حساب باز بکنید .در ادامه ریزی به صورت تقریبی از تعرفه های کلی جزئی زندگی در آمریکابرای شما آماده کرده ایم.تمام نرخ های آورده شده در متن بر اساس دلار آمریکا است .

مسکن و خدمات :

یکی از موارد ی که شما در طول زمان زندگیتان مجبور به تغییر آن هستید مسکن است.اجاره آسری مان در آمریکا به طور متوسط از ۵۰۰ دلار جهت آپارت مان یک خوابه خارج از شهر و ۱۵۰۰ دلار جهت آبخش مان ۳ خوابه در مناطق مرکزی شهر به صورت ماهیانه نرخ دارد.تعرفه اجاره مسکن در آمریکا می تواند با توجه به اضافه شدن نرخ آب برق که حاوی اجاره می شود مفرق باشد.در مورد شرایطی که در قرار داد اجاره خانه نوشته شده است با فرد با تجربه مشورت نمایید.نرخ های برق, گاز و اینترنت … در شرایط مختلف مفرق است شما می توانید با رعایت نکاتی آنها را پایین تر آورید.در ادامه ریزی از این نرخ ها را می توانید ببینید.

نرخ های برق :

تعرفه های برق در آبخش مان ها بسته به متراژ آپارت مان مفرق است.این هزینه در آمریکا بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار به صورت ماهیانه است .اگر سیـستم گرمای آسری مان شما با مصرف از برق کار نماید تعرفه های شما تا ۱۵۰ دلار نیز بالا می رود.

تعرفه های گاز :

اگر از گاز تنها برای پخت پز استفاده شود این نرخ به صورت ماهیانه بین ۱۰ تا ۱۵ دلار است اما چنانچه از گاز جهت گرم کردن آقسمت مان مصرف بکنید , این تعرفه می تواند بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار در ماه باشد.

تعرفه اینترنت :

معدل این نرخ در ماه به ۴۵ تا ۵۰ دلار می رسد.

خدمات موبایل :

حداکثر خدمات به طور مبوسیله , تعرفه ی ماهیانه ۵۰ دلار را در بردارد.چنانچه شما از خدمات اینترنت موبایل نیز استفاده بکنید این عدد می تواند به ۱۰۰ دلار در ماه هم برسد.

نرخ های آب فاضلاب دفع زباله :

این هزینه اکثرا زیر مجموعه اجاره خانه است و به عهده مالک خانه است .این تعرفه به دلیل اینکه مالک خانه باید این مبلغ را برای کل ساختمان پرداخت نماید بر عهده مستاجر ناست .اگر شما پرداخت این هزینه را به عهده گرفته اید, بایستی بدانید که سازمان شهرداریها اکثرا ٌ نرخ ۵۰ تا ۷۵ دلار را در برای سه ماه دریافت می کنند.این مبلغ اما جهت منطقه ای که شما در آن زندگی می بکنید مفرق است.

زندگی در آمریکا جهت شما به صورت ماهیانه تعرفه ای در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار برای مسکن, آب,برق گاز … در بر دارد.

تعرفه های اصلاح ی در آمریکا :

هر چقدر که تعرفه مواد خوراکی در کشور آمریکا پایین است، نرخ هایی همچون تعمیرات، بیمه خودرو خدمات بازبینی ی بسیار زیاد بالا است .به همین علت است که مردم آمریکا به مقوله پیشگیری ارزش می دهند و به ططور همیشگی ورزش می کنند.اگر بیمه در مانی نداشته باشید، یک سرماخوردگی معمولی و آمپول آنتی بیوتیک برای شما در حدود ۱۱۰ دلار تعرفه دارد. چنانچه هم به بستری در بیمارستاننیاز باشد, به عنوان مثال برای جراحی آپاندیس در حدود ۲ تا ۳ هزار دلار برای شما نرخ دارد. هرچند که در این کشور بیمه های اصلاح ی تا ۸۰ درصد تعرفه های بازبینی ی را پوشش می دهند.

نرخ های هر روز دیگر :

در ادامه باقی هزینه های که شما در طول اقامت در آمریکا دارید را آورده ایم.این اعداد به صورت تقریبی و میانگینی از کل کشور آمریکا است جهت کمک به شما ارائه می شود.تعرفه های مواد غذایی جهت نفر در طول یک هفته بین ۲۰ تا ۴۰ دلار متغییر است.جدول زیر لیست هزینه های مواد غذایی مهم در زندگی هر شخص است.

نوع کالا میزان تعرفه
شیر (۱ لیتر) یک لیتری ۳٫۵۰ دلار
نان یک عدد ۲٫۵۰ دلار
برنج یک پوند ۱٫۰۰ دلار
تخم مرغ ده عدد ۲٫۰۰ دلار
کالاها تازه( میوه , سبزیجات ) – هزینه کم مناسبی دارد.اما همراه با نوسانات فصلی
هزینه گاز و سوخت ۳٫۷ لیتر ۳٫۵ دلار

اگر شما خوش شانس باشید در منطقه ای زندگی بکنید که سیستم منظم دقیقی برای حمل و نقل عمومی داشته باشد, می توانید مبلغ تتاثیر گذاری از تعرفه های ماهیانه را كم شدن دهید.حتی در سیـستم حمل نقل عمومی شما می توانید از تخفیف های بهتر ی تحت عنوان دانشجویی و یا دانش آموزی تا سقف ۵۰ یا ۶۰ درصد مصرف بکنید .

تعرفه های لبـاس :

هزینه های لباس در کشور آمریکا نسبتا خیلی است.اما شما می توانید با خرید از فروشگاه های بزرگ مانند وال مارت و غیره از قیمت ها و تخفیف های بهتر ی برخوردار شوید.به طور معدل تعرفه یک شلوار در آمریکا در حدود ۴۰ دلار است قیمت پیراهن تابستانی در حدود ۳۸ دلار است .همين طور شما می توانید یک جفت کتونی نایک را در حدود ۷۰ دلار و یک جفت کفش چرمی را در حدود ۸۱ دلار تهیه بکنید . ( Walmart شرکت خرده‌فروشی آمریکایی است، که دارای بزرگترین شبکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی، سوپرمارکت‌ها هایپرمارکت‌ها در جهان می‌باشد. این مجموعه در سال ۲۰۱۲ بعد از مجموعه ‌های رویال داچ شل و اکسان‌موبیل در رتبه سوم از بزرگترین شرکـت ‌های جهان قرار گرفت. در سال مالی ۲۰۱۳ شرکـت والمارت با درآمدی معادل ۴۶۹ میلیارد دلار، به‌عنوان بزرگترین کمپانی جهان بر پایه میزان درآمد، شناخته شد. )

چنانچه شما به دنبال اطلاعات کاملتر و ریزتری برای نرخ های زندگی در آمریکا بعد از مهاجرت به آمریکا هستید,می توانید با مراجعه به قیمتهای سایت NUMBEO از ریز قیمت ها برای اقلام مختلف استفاده بکنید .اطلاعات داده شده از تعرفه های زندگی در آمریکا از طریق افرادی که در این کشور زندگی می کنند و یا از این کشور بازدید کردند جمع آوری شده است.اداره آمار کشور آمریکا اطلاعات ارقامی در این زمینه ارائه میدهد که شما می توانید از آنها برای زندگی در آمریکا مصرف بکنید .

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *