خانه / مقالات / عمل پرینورافی

عمل پرینورافی

جراحی زیبایی واژن در زنان
doctorkhalili}

جراحی های قشنگ یی واژن از جراحی هایی است امروزه طرفداران بسیار زیاد ی در بین خانمها پیدا کرده است.یکی از جراحی های زیبا یی واژن عمل پرینورافی است که این عمل به منظور تنگ کردن واژن صورت می گیرد.

این عمل نوع عمل ترمیمی در نظر گرفته می شود که به منظور كم شدن سایز ورودی واژن صورت می پذیرد. در گاهي مواقع می توان عمل لابیاپلاستی را در جهت تکمیل این عمل انجام داد.

چه افرادی کاندیدای عمل ترمیم و زیبا یی واژن هستند ؟

اکثرا خانم هایی که به دلیل بالا رفتن سن و یا زایمان های زیاد دچار شلی واژن شده اند می توانند به کمک این عمل زیبا یی واژن خود را تنگ کنند و جهت تکمیل آن نیز عمل لابیاپلاستی را انجام دهند. برخي از دلایل ظهور افتادگی و شلی رحم بدین صورت اند:

سن بالا
چاقی
سرفه مزمن
یبوست های مکرر
تومورهای لگنی

همچنین برخي از علائم افتادگی رحم عبارتند از:

حس فشار در لگن
احساس پری در زیر دل
احساس کشش در ران ها
حس کشش در ناحیه ی تحتانی کمر
تکرر ادرار
درد حین رابطه جنسی
یبوست
بعضی افراد در وقت برقراری رابطه جنسی دچار مساله می شوند به ارگاسم نمی رسند. این افراد هم می توانند با انجام این جراحی این مساله را حل نمایند.

همچنین به گاهي از خانم هایی که دارای تیرگی ناحیه ی تولید مثل می باشند می توانند با انجام این جراحی مساله را برطرف کنند.

روش ی انجام عمل پرینورافی

در این عمل پزشک با نزدیک کردن دیواره های پشتی واژن آنها را به یکدیگر وصل می نماید با این جراحی، واژن تنگ خواهد شد. طی این عمل واژن شخص تنگ خواهد شد مدت انجام عمل حدود ساعت خواهد بود. این عمل تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام می پذیرد. اصلاح ی بعد از عمل اکثرا یک هفته طول می کشد. اما بهتر است که تا ماه مقاربت انجام نشود.

این عمل را می توان بلافاصله بعد از زایمان انجام داد با زدن چند بخیه توسط پزشک واژن تنگ خواهد شد. در غیر این صورت باید جراحی پرینورافی جهت تنگ کردن واژن انجام گیرد.

در صورتی که نیاز باشد عمل پرینورافی همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام شود، می توان این دو جراحی را در یک روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نیز، با رعایت نکاتی که توسط پزشک کارشناس بیان می شود می توانید سریع به اصلاح ی کامل برسید.

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *