خانه / مقالات / مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

امروزه افزایش مشتری از طریق شبکه های اجتماعی بسیار زیاد رایج شده هرفردی مبلغی برای این بخش نرخ کرده است رویایی جهت بازاریابی اش تبدیل شده است.


فروشگاه ساز اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

فرمانبردار ان مشاغل که می خواهند مشتریهای زیادتری جذب کنند جواب مشکلات را در تبلیغات اجتماعی یافته اند بر طبق این گزارش دیگر فردی در جهان ی امروز فروشنده ای منتظر مشتری نمی ماند که در مغازه اش را به صدا در آید و یا جهت ش تلفن نماید . اکثر دروازه های موفق یت در جذب مشتری با شبکه های اجتماعی و ارتباطات آن لاین باز می شود.

بعنوان مثال توئیت کردن بسیار زیاد مناسبی ارزان تر است. پست های فیس بوک می تواند هزاران مشتری جذب نماید که خیلی کم تعرفه است و این پرسش است که براي چه ما این کار را انجام ندهیم.شبکه های اجتماعی به نظر آسان ترین مناسب ترین محل جهت شروع است. به عنوان مثال کارشناس به مجموعه معتبری توصیه می نماید که فالوورهای خود را در توئیتر بیشتر نماید . بعد از آن افرادی که به وب سایت شرکـت مراجعه می کنند مشتری های آینده او محسوب خواهند شد.

با فکر کردن به این مساله که این مساله می تواند راهی جهت ارتقا مشاغل پایدار به حساب آید اثبات می نماید که ما تا کنون روند غلط ی را طی کرده ایم زیرا آن طور که باید از شبکه های اجتماعی استفاده نشده است. اما افراد بایستی خودشان را جهت زمان گذاشتن و رابطه مفهوم دار با مشتریهایشان آماده کنند.

به آنها کمک کنند قبل از اینکه از او خواسته شود به صحبتهای آنها گوش دهند قبل از اینکه مشتریان از آنها خریداری نماید و حرف های آنها را درک کنند قبل از اینکه انتقاد کنند. به هر حال باید افرادی که به دنبال تبلیغات شبکه های اجماعی هستند باید به این موضوع توجه کنند که شنیدن همواره مفرق از گوش دادن است پس با نقش فعال خود در شبکه های اجتماعی مشتریان را وادار به گوش دادن کنند نه شنیدن

برگرفته از بلاگ کارخانه تبدیل فکر به ثروت

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *