خانه / مقالات / راه ساده برای پولدار شدن!

راه ساده برای پولدار شدن!

۱-ذخیره کردن را شروع کنید:


کسب و کار اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع ذخیره بکنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه پیشگیری از ولخرجی است. یعنی زمانی که به بیرون از خانه میروید در محل عبور کردن خود به فروشگاه کفش یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته از کنارش بی تذکر رد شدن کنید. نکته ی ساده و اما با اهمیت زیاد دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است برای قلکی تهیه کرده و مختص پولهای ارزشمند پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر یاری کننده است یا چنانچه پول درشت دارید تا میزان امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

۲-جهت خود بودجه تعیین بکنید :
اول یا انتها هرماه هر زمانی که شما پول معین ی را دریافت میکنید همان موقع برای ش پروگرام ریزی بکنید برای حتی نقطه ی تشویق هم بگذارید که اگر بهتر از میزان انتظار در دخل خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های خوب یت خود اضافه بکنید .

۳-همواره خواهان بهترین ها نباشید:
خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکس زیبا اگر اجناس با کیفیت اما کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما بعضی کیفیت حرف اول را نمی زند برای مثال اگربرای خرید یک اتومبیل برنامه دارید پول شما جهت خرید یک اتومبیل مدل بالا شیک کافی نیست خوبتر است فکر قرض کردن و گرفتن وام را نکنید و اتومبیل ی متناسب و به اندازه ی پولتان بخرید.

۴- در مصرف انرژی ها صرفه جویی بکنید :
شعاری است که همواره از طریق تلویزیون رادیو می شنویم اما همواره فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز ما است اما چنانچه دقت بکنید پرداخت کننده ی همین قبوض خود ما هستیم چنانچه کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما بایستی بپردازیم.

۵-در استفاده از کارت اعتباری هوشیار باشید:
زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه میزان از پولتان خرج و چه میزان از آن باقی مانده است ولی زمانی که کارت اعتباری دارید قبول بکنید که بی احتیاط تر خرج می بکنید این اصلا به نفع شما نیست.

مطلب پیشنهادی

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *