خانه / دسته‌بندی نشده / بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

سئو سایت

SEO یا سئو به مفهوم سئو سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم پر ارزش در طراحی وب سایت است . seo سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها استانداردهای گـوگل است که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگــل به واسط کلمات کلیدی خاص و جمله سئو وب سایت را حاصل می نماید.
سئو سایت


بسته های سئو

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مساله اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های بسیار مهم مفید ارتقا بازدید طراحی وب وب سایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یا همان seo سایت
سئو وب سایت

Search Engine Optimization (سئو موتور های جستجو ) جمله است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو مثل Google Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
seo را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این آموزش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
به یاد داشته باشید که یک طراحی وب سایت به طور کامل در موتور های جستجو سئو وب سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو on-page سئو را به کار بگیرید .
سئو

سئو خریدن لینک های اسپانسر شده و شماره در adwords ( سیسـتم تبلیغات گـوگل ) و اظهار بر داشتن طراحی وب سایت درجه اول در گـوگل نیست .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing است که به معنای سیستم بازاریابی موتور های جستجو است و در این روش قرار نمی گیرد .
seo به معنای درجه اول بودن نام شرکـت شما ناست .
بهینه سازی سایت و صفحه نتایج گـوگل

اگر که طراحی وبسایت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوی جمله “چگونه تخم مرغ درست کنیم” را دارد برای این که رتبه جستجوی این جمله برای این طراحی سایت به یک اصلاح یابد ، باید از سئو استفاده نماید . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج رایج تر شده اند نسبتا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از ویژگی ها ی سئو وبسایت استفاده نماید .
بهینه سازی وب سایت کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی سایت بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع بهتر ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوب ی کسب نماید گزینش نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا چنانچه شما بتوانید در گـوگل رتبه بهتر ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو هم رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی نیز می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا لازم است تا قبل از گزینش لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نمایند تا پروسه سئو وب سایت را به درستی انجام پذیرد.
کلمات کلیدی در seo سایت

در مباحث طراحی سایت سئو وب سایت یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسیاری از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن می باشند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه بهینه سازی وب سایت بسیار ویِژگزینشه نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی بسیار سخت می توانند در گوگل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار بسیاری طراحی وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی حاوی این کلمات وجود دارد .گرچه چنانچه شما بتوانید رتبه بهتر ی برای کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت به دست می آورید.
خلاصه : سعی بکنید که برای کلمات عام رتبه بیاورید ولی به آن به اندازه زمانی زیاد بها بدهید . ما به مبتدیان توصیه می کنیم که کلمه کلیدی عام را به منظور انجام پروسه seo سایت گزینش کنند اگر که زمینه کاری آن ها بسیار رقابتی نیست .
seo سایت کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وب سایت برای آن ها رتبه خوب ی کسب نماید انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر از این کلمات در گـوگل ، طراحی وبسایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گـوگل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گوگل رتبه بهتر ی بگیرید ، در دیگر موتور های جستجو هم رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا ضروری است تا قبل از گزینش لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام تحقيق نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *